Yemeksepeti Önceki Siparişleri Silme

Severek kullandığımız, yemekler sipariş ettiğimiz uygulamada zaman zaman yemeksepeti önceki siparişleri silme hakkında araştırmalar yapabiliriz. Bu araştırmalar genellikle gizli gizli yemek sipariş eden kişiler için gerekli bir özelliktir. Bu yüzden de internette bu konuda birçok bilgi bulunmaktadır.

Yemeksepeti önceki siparişleri silme işlemini yazık ki mümkün değildir. Bunun sebebi uygulamanın müsaade etmemesidir. Güncel sürümünde uygun olmadığı gibi ilerleyen sürümlerde olmayacağı anlamına gelmez. Buna rağmen Yemeksepeti önceki siparişleri silme hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız eğer gelin birlikte görelim.

Yemeksepeti Önceki Siparişleri Silme

Siparişleri silme işlemleri yerine daha farklı adımlar izleyebilirsiniz. Her ne kadar direkt olarak siparişe özel silme işlemi yapılmasa da farklı adımlar sayesinde siparişinizi gizleyebilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan adımlara göz atmanız yeterli olacaktır.

  • Uygulamayı silerek siparişinizden kurtulabilirsiniz.
  • Uygulamayı silmenin biraz abartıya kaçtığını düşünüyorsanız eğer farklı bir hesap ile oturum açmayı deneyebilirsiniz. Ancak bunun için farklı bir telefon numarası gerektiğini unutmayınız.
  • İnternet üzerinden Yemeksepeti hesabınızı onaylayabileceğiniz telefon numaraları kiralayabilirsiniz.
  • Hesabınızı silerek tekrardan kaydolabilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları uyguladığınızda sizler de yemeksepeti önceki siparişleri silme işlemi yerine farklı adımlardan faydalanabilirsiniz. Eğer ki hesabınızı silmek istiyorsanız çok daha farklı adımlar izlemeniz gerekir. Ve bu hesap silme işleminin beklediğinizden uzun sürebileceğini hatırlatmalıyız. Yine de zamanı göze alarak hesap silmek istiyorsanız aşağıda yer alan adımları takip etmeniz size fayda sağlayacaktır.

Yemeksepeti Hesap Silme

Yemeksepeti hesap silme işleminde yapmanız gereken tek şey mail atmak olacaktır. Bu maili atarken dönüş işlemleri için uzun bir süre gerektiğini unutmamalısınız. Ayrıca hesabınıza bağlı mail adresinizden mail gönderdiğinizden emin olmalısınız. Bu adımlara dikkat ederseniz eğer sizler de Yemeksepeti hesap silme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hesabınızı sildikten sonra tekrardan aynı mail ve aynı telefon numarası ile kayıt olabilirsiniz. Size tavsiyemiz Telefon numaranız ile aynı maili kullanmanız olacaktır. Çünkü farklı bir hesapta telefon numaranız gözükürse kuponları kullanmada sorun yaşayabilirsiniz.

Yemeksepeti Kupon Uygulanamıyor Hatası ile karşı karşıya kalırsanız eğer sitemize göz atarak neler yapılabileceği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
Photo of author

İbrahim Bilgin

İbrahim Bilgin Her alanda insanların yardıma ihtiyaç duyduğu konularda rehber niteliğinde İnfoNedir için içerik üreten içerik üreticisidir. İnfoNedir kendini sürekli güncelleyen ve geliştiren bir blog projesidir.
Yorum yapın