Valorant Kelebek Bıçak Kaç VP?

Recon skin paket içerisinde yer alan Valorant kelebek bıçak kaç VP sorusu sık sık karşımıza çıkan bir sorudur. Sizler de bu sorunun cevabını merak ediyorsanız eğer bu yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Oyun içerisinde yer alan tasarımları güzel bıçaklar oyuna gerçekçilik hissiyatı katmaktadır. Ayrıca farklı farklı silahların kullanımı oyuncunun oyun içerisindeki prestijini arttırmaktadır. Bu sebeple de birçok kişi farklı bıçak ya da silahları tercih etmektedir.

Sizler de eğer böyle bir düşünceye sahipseniz Valorant kelebek bıçak kaç VP sorusunu sormanız çok mümkündür. Oyun içerisinde yer alan en Afili bıçaklardan birisi de kelebek bıçaktır. O halde gelin sizlerle birlikte bu bıçak kaç VP onu görelim.

Valorant Kelebek Bıçak Kaç VP?

Bu Bıçağın çıktığı Skin paketi ismi Recon skin paketidir. İçerisinde 5 adet çeşit bulunmaktadır. Bunlardan birisi de kelebek bıçaktır. Ve bu setin fiyatı 7100 VP olarak karşımıza çıkmaktadır.

Herkes bu setin dışında sadece kelebek bıçağını almak istiyorsanız 3.550 VP ödeyerek de bu bıçağa sahip olabilirsiniz. Set olarak alırsanız yanında diğer ürünleri de almış olursunuz ve böylece çok daha uyguna gelecektir. Valorant kelebek bıçak kaç VP sorusunun yanıtına da böylece ulaşmış olacaksınız.

Recon Skin Paketi İçeriği

  • Ghost
  • Phantom
  • Guardian
  • Spectre
  • Kelebek Bıçak (Ballisong)

Bu setin tamamı 7.100 VP olsa da sizler sadece bu kelebek bıçağını almak istiyorsanız 3.550 VP harcamanız gerekir. Valorant kelebek bıçak kaç VP yanıt verecek olursak bireysel olarak 3.550 olduğunu söyleyebiliriz.

YouTube video

Balisong (Kelebek Bıçağı) Seviyeleri

  • Seviye 1 – Özel Tasarım
  • Seviye 2 – Özel Ses ve Animasyon
  • Varyant 1 – Kırmızı Skin
  • Varyant 2 – Mavi Skin
  • Varyant 3 – Yeşil Skin

Ayrıca yukarıda yer aldığı gibi bu bıçağın seviyeleri bulunmaktadır. Bu seviyeleri kat ederek daha fazla özelliğe sahip olabilirsiniz. İki tane seviye 3 tane varyant olarak karşınıza çıkacaktır.

Valorant kelebek bıçak kaç VP

Kelebek Bıçak Kaç VP?

Valorant içerisinde güzel ve harika bir görünüme sahip olan bu kelebek bıçağın tekil fiyatı 3.550 VP olarak bulunur. Bu bıçağın bulunduğu set ile beraber 7.100 VP ödemeniz gerekir.

Eğer ki bıçak dışında diğer skinleri de satın almak isterseniz bireysel olarak 1.775 VP ödemeniz gerekecektir. Bu bilgiler doğrultusunda sizler de Valorant kelebek bıçak kaç VP sorusunun yanıtına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sadece Recon paketi içerisinde çıktığını düşünmeniz yanlış olacaktır. Buna ek olarak RGX 11Z Pro setinde de yer almaktadır. Bu setin fiyatı ise yaklaşık olarak 8.700 VP olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eğer ki sadece RGX 11Z kelebek kaç VP sorusunu soruyorsanız set dışında alırsanız 4.350 VP ödemeniz gerekir. Ancak tavsiyemiz set olarak almanız yönündedir. Çünkü çok daha avantajlı olacaktır.

Valorant Bıçak Skinleri Kaç VP?

Valorant Bıçak Skinleri Kaç VP?

Oyun içerisinde pek yaygın olarak kullanılmasa da bıçaklarım skinleri oyuncunun prestijini arttıracak özelliklerden birisidir. Daha Zorlu koşullarda alınabilen bu bıçaklar Türk oyuncular için daha değerlidir.

Böylesine bir durumdayken elbette birçok oyuncu da bıçak satın almak isteyecektir. Bunun için fiyat araştırması yaptığınızda farklı farklı bıçakların karşınıza çıkacağını görebilirsiniz.

Ve bu bıçakların değerleri aynı değildir, birbirleri arasında farklılık gösterir. O halde gelin sizlerle birlikte hangi bıçak kaç VP bunu görelim. Aralarında bulunan bazı bıçaklar ile sizler de Valorant kelebek bıçak kaç VP sorusunun yanıtına ulaşabilirsiniz.

Bıçak İsmi VP
Yağmacı Bıçak-Reaver Knife3.550 VP
Anomoli Bıçak-Singularity Knife4.350 VP
Prizma Bıçak-Prism Knife2.550 VP
Fatih Kılıç-Sovereing Blade3.550 VP
Ejder Ateşi Hançer-Elderflame Dagger4.950 VP
Glitchpop4.350 VP
EGO Bıçak3.550 VP
Delipop Balta-Glitchpop Axe4.350 VP
Asil 2.0 Karambit3.550 VP
Köken Hilal Bıçağı-Origin Crescent Blade3.550 VP
Waveform5.350 VP
RGX 11Z PRO4.350 VP
Özel Hareket -Recon- Kelebek3.550 VP
Champions 2021 Karambit5.350 VP
Serket’in Bıçağı2.550 VP
BIÇAK- VP Tablosu

Yukarıda yer alan bıçaklarının dışında daha birçok bıçak da bulunmaktadır. Sizler de bu bıçaklar arasında hoşunuza giden ve bütçenize uygun fiyatlı olan bıçağı tercih edebilirsiniz.

Bu bıçaklar arasında RGX 11Z Pro ile Özel Hareket Recon bıçakları kelebek olarak karşınıza çıkmaktadır. Böylece Valorant kelebek bıçak kaç VP sorusunun da cevabına ulaşabilirsiniz.

NOX Player Sistem Gereksinimleri yazımızı okumak isterseniz eğer sitemize bekleriz. Ayrıca bu tarz Oyun içeriklerimize ulaşmak isterseniz de kategorimize bekleriz.

Valorant Kelebek Bıçak Kaç VP?

İki tane vardır. Bunlardan biri Recon diğeri RGX setindedir. Recon 3.550, RGX ise 4.350 VP olarak karşımıza çıkmaktadır.

Valorant Bıçak Skinleri Kaç VP?

Birçok bıçak skini olsa da ortalama olarak 3.000 ile 4.000 VP arasında değişir. Bu aralığında dışında olan skinler de bulunmaktadır.

Valorant RGX 11Z Kelebek kaç VP?

Severek kullanılan RGX 11Z kelebek bıçağı 4.350 VP olarak karşımıza çıkacaktır. Sitemizde yer alan diğer bilgiler ile farklı bıçakların fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.

Fatih Kılıç kaç VP?

2.300 VP’ye gece pazarından fatih kılıç satın alabilirsiniz. Ancak normal fiyatı 3.550 VP olarak karşımıza çıkmaktadır.

VALORANT bıçaklar kaç TL?

600 VP’nin 32 TL olduğunu düşünürsek eğer RGX kelebek bıçağı yaklaşık olarak 230 TL civarlarında olacaktır.

5/5 - (1 vote)
Photo of author

İbrahim Bilgin

İbrahim Bilgin Her alanda insanların yardıma ihtiyaç duyduğu konularda rehber niteliğinde İnfoNedir için içerik üreten içerik üreticisidir. İnfoNedir kendini sürekli güncelleyen ve geliştiren bir blog projesidir.
Yorum yapın