Saba Tv Kimin, Üretim Yeri – Tüm Detaylar – 2023

Saba tv son zamanlarda popüler olan bir televizyon markasıdır. Saba tv kimin ve Saba televizyonu kim üretiyor gibi sorularınızın cevabını bu içerikte bulabileceksiniz.

Saba Tv Kimin?

Saba Tv 1989 yılında Mehmet Atmaca tarafından Mehmet Atmaca Elektronik bünyesinde kurulan bir markadır.
Saba Tv Türkiye ülkesinin markasıdır ve İstanbul’da üretilir. Bünyesinde Onvo, Nordmende gibi diğer televizyon markaları da yer alır.

Saba Televizyon Kim Üretiyor?

Saba tv üreticisi aynı zamanda Saba markası kurucusu Mehmet Atmaca Elektronik tarafından üretilmektedir. Saba Tv üretim yeri İstanbul’dur.

Saba Tv Üretim Yeri

Saba Televizyon Fiyatları Ne Kadar?

Saba televizyon fiyatları modelden modele değişmekle birlikte en ucuz modeli güncel olarak 2200₺ en pahalı modeli ise 9500₺ olarak internet mağazalarında yer almaktadır.

Saba Televizyon Alınır Mı?

Saba Tv almak eğer bütçeniz bu aralıktaysa oldukça mantıklıdır. Günümüz şartlarında popüler markalardan televizyon almak çok mümkün olmuyor. Bu nedenle Saba gibi köklü ve yerli markalara yönelmek mantıklıdır.

Saba Tv Müşteri Hizmetleri

Saba televizyonlarıyla ilgili hizmet talepleriniz için 0212 861 05 05 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Valorant Kelebek Bıçak Kaç VP? ve Kelime Savaşı Oyunu Açılmıyor adlı içeriklerimiz ilginizi çekebilir.

5/5 - (1 vote)
Photo of author

İbrahim Bilgin

İbrahim Bilgin Her alanda insanların yardıma ihtiyaç duyduğu konularda rehber niteliğinde İnfoNedir için içerik üreten içerik üreticisidir. İnfoNedir kendini sürekli güncelleyen ve geliştiren bir blog projesidir.
Yorum yapın