Komutan Filmi Ne Zaman Başlayacak? 2022

Eskiden çok sevilen Sungurlar dizisinin kadrosu tarafından oluşturulan Komutan filmi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını merak ediyorsanız eğer bu yazımızı okuyabilirsiniz. İzleyiciler tarafından heyecan ile beklenen bu film askeri bir dizi olarak karşımıza çıkacaktır.

Bayağı popüler olan bu dizi şimdi ise film ile izleyiciler ile buluşacaktır. Oyuncular arasında dizinin en önemli başrolleri yer almaktadır. Peki o halde Komutan filmi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı nedir gelin birlikte görelim.

Komutan Filmi Ne Zaman Başlayacak?

Komutan filmi ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını verecek olursak 7 Ekim 2022 olduğunu söyleyebiliriz. Dram, askeri, aksiyon ve savaş kategorilerinde çıkış yapacaktır. Konu olarak Suriye’de yer alan operasyonlar olabilir. Bu konuda net bir bilgi açıklanmasa da filmin afişi yayınlanmıştır.

Komutan filmi ne zaman başlayacak

Uzun süreli çekimlerin ardından Ekim 2022’de çıkacak olması seyircilerin heyecanını en yüksek seviyede tutmaktadır. Oyuncu kadrosu içerisinde yer alan Mert Kılıç ise bu filmin heyecanını katlamaktadır. Birçok seyirci sırf Mert Kılıç için izliyor diyebiliriz.

Komutan Filmi Oyuncuları

Komutan filmi ne zaman başlayacak sorusunun ardından izleyiciler tarafından gelen sorulardan birisi de komutan filmi oyuncuları hakkında olmaktadır. Film içerisinde kimin oynadıklarını bilerek filme gitmek mantıklı bir hareket olabilir.

 • Mert Kılıç
 • Aslıhan Güner
 • Can Kızıltuğ
 • Şükrü Üçüncü

En bilindik oyuncular bunlar olup filmin senaryosunda etkili kişilerdir. Eğer ki bu oyuncuların geçmişi hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Daha önceden nerede oynadıklarını öğrenerek oyuncuların performansı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Mert Kılıç

Filmin baş karakterlerinden biri olan Aslıhan Güner ile evli olan Mert Kılıç geçmişte birçok dizi ve filmde yer almıştır.

 • Asla Unutma (2005)
 • Sungurlar (2014)
 • Komutan (2021)

En son olarak Komutan filmi ile karşımıza çıkan Mert Kılıç tarafından büyük bir performans beklenmektedir.

komutan filmi oyuncuları

Aslıhan Güner

Filmin ana oyuncusu olan Mert Kılıç ile 2013 yılından beri evlidir. Bu süre boyunca kendisi birçok dizi ve filmde rol almıştır.

 • Dirilis: Ertuğrul (2014)
 • Selam: Bahara Yolculuk (2015)
 • Kuzey Yıldızı (2019)
 • Komutan (2021)

Yukarıda yer alan dizilerde oynayan Aslıhan Güner, Diriliş Ertuğrul ile tanınmaya başlamıştır. O tarihten günümüze de popülerliğini korumaktadır.

komutan filmi oyuncuları

Can Kızıltuğ

Çukur dizisi ile tanıdığımız Can Kızıltuğ’da Aslıhan Güner gibi 2019 yılında oynanan Kuzey Yıldızı filminde oynamıştır. 2017 yılında yayına giren Çukur dizisinin ardından popülerliği ile bilinmektedir.

komutan filmi oyuncuları

Şükrü Üçüncü

Sümela’nın şifresi ile tanıdığımız Şükrü Üçüncü de Komutan filminde yer almaktadır. Sümela’nin Sifresi 3: Cünyor Temel 2017 yılında yayına girmiştir. Bu süre içerisinde popülerliğini arttırmıştır. Ayrıca öncesinde de 2016 yılında Seni Seven Ölsün filminde rol altmıştır.

komutan filmi oyuncuları

Sizler de bu bilgiler doğrultusunda Komutan filmi ne zaman başlayacak ve Komutan filmi oyuncuları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylece filme gitmeden önce daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Rick and Morty 6. Sezon Ne Zaman Çıkacak? yazımızı okumak için hemen web sitemizi ziyaret edebilirsin. Ayrıca Dizi ve Film kategorimizi de ziyaret ederek daha fazla içeriğe göz atabilirsin.

5/5 - (1 vote)
Photo of author

İbrahim Bilgin

İbrahim Bilgin Her alanda insanların yardıma ihtiyaç duyduğu konularda rehber niteliğinde İnfoNedir için içerik üreten içerik üreticisidir. İnfoNedir kendini sürekli güncelleyen ve geliştiren bir blog projesidir.
Yorum yapın