Karanlıklar Ülkesi 6 Ne Zaman Çıkacak (Güncel Bilgi)

Sevilerek izlenen dizi hakkında sıklıkla gelen sorulardan birisi Karanlıklar Ülkesi 6 ne zaman çıkacak sorusudur. Siz de bu sorunun yanıtını merak ediyorsanız eğer yazımızda yer alan bilgiler doğrultusunda Karanlıklar ülkesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

2003 yılında vizyona gelen Karanlıklar Ülkesi film serisi 2016 yılına kadar toplamda 6 tane film çıkarmıştır. Ancak bazıları devam filmi olduğu için direkt olarak 6. Film olduğunu söylemek doğru olmayacaktır. Çıkan bu filmler aşağıda yer aldığı gibidir.

  • Karanlıklar Ülkesi – 2003
  • Karanlıklar Ülkesi: Evrim –  2006
  • Karanlıklar Ülkesi: Lycanların Yükselişi – 2009
  • Underworld: Endless War – 2011
  • Karanlıklar Ülkesi: Uyanış – 2012
  • Underworld 5 – 2016

Yukarıda yer alan filmler gün geçtikçe değerini kaybetmemekte hatta daha sık anılmaya başlanmaktadır. Çünkü 6. filmin gelip gelmeyeceği büyük merak konusudur.

Karanlıklar Ülkesi 6 Ne Zaman Çıkacak

Karanlıklar Ülkesi 6 Ne Zaman Çıkacak?

Karanlıklar ülkesi 6 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtına gelirsek eğer uzmanlar tarafından 2021-2022 yılları arasında çıkması beklenmekteydi. Ancak günümüzde hala çıkmadığını gördüğümüz için umutlar yıkılmış olabilir. Bu durum filmin çıkmayacağı anlamına gelmemekte olsa da önümüzde yer alan sürece baktığımızda 6. filmin gelmesinin oldukça zor olduğu gözükmektedir.

Karanlıklar ülkesi 6 ne zaman çıkacak diye soruyorsanız eğer önceki filmlerin hepsini izlediğinizden emin olun. Çünkü olur da film vizyona girerse önceki filmler hakkında bilgi sahibi olmanız filmden daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır. Bunun için ya şimdiden ya da filmin 6. Sı çıkacağı duyurulduğu zaman izlemeye başlayabilirsiniz.

Karanlıklar Ülkesi 6 Çıkış Tarihi

Karanlıklar ülkesi 6 ne zaman çıkacak sorusu sıklıkla karşımıza gelse de ne yazık ki net olarak bir tarihi bulunmamaktadır. Yapımcılardan bu konuda herhangi bir işaret gelmediği için seyircilerde olan beklenti gün geçtikçe daha da düşmektedir. Ancak her ne kadar çıkmayacak gibi gözükse de filmi heyecanla bekliyorsanız beklemeye devam etmenizi tavsiye ederiz.

Çünkü geçmişe baktığımızda birçok filmin çıkmayacak gibi gözüküp sonradan alınan kararlar ile aniden vizyona girdiğine şahit olmuşuzdur. Belki de Karanlıklar ülkesi 6 filmi için de böyle bir karar alınabilir. Umarız en kısa süre içerisinde yapımlarına başlanır ve siz değerli kullanıcılara ulaşır.

Belko Deneyi 2 Ne Zaman Çıkacak ve Hancock 2 Ne Zaman Çıkacak yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklerimize göz atabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
Photo of author

İbrahim Bilgin

İbrahim Bilgin Her alanda insanların yardıma ihtiyaç duyduğu konularda rehber niteliğinde İnfoNedir için içerik üreten içerik üreticisidir. İnfoNedir kendini sürekli güncelleyen ve geliştiren bir blog projesidir.
Yorum yapın