Hancock 2 Ne Zaman Çıkacak?

Will Smith yönetmenliğinde hazırlanan Hancock 2 ne zaman çıkacak sorusu zaman zaman aklımıza gelebilmektedir. Ya da ne zaman çıkacağından ziyade Hancock 2 çıkacak mı sorusu da akıllara gelebilir. Sizler de eğer ki 1 filmini izlediyseniz bu soruları soruyor olabilirsiniz.

Birçok kişi tarafından çok sevilen oyuncu Will Smith kendi yönetmenliğini yaptığı filmde oynarken büyük bir ilgiyi üzerine toplamıştı. Bu filme büyük ilgi duyan izleyiciler zaman zaman 2. filminin gelip gelmeyeceğini merak etmektedir. Gelin O halde sizlerle birlikte bu filmin çıkıp çıkmayacağına dair bilinen açıklamaları paylaşalım.

Hancock 2 Ne Zaman Çıkacak?

Hancock 2 ne zaman çıkacak sorusunu soranlardan biriyseniz eğer şu bilgileri verebiliriz. 2012 yılında çıkması beklenen filmin zaman içerisinde belirsiz sebeplerden dolayı çıkması ertelenmiştir. Günümüz 2022 yılında bile çıkmamış olan bu filmin önümüzdeki seneler içerisinde çıkması beklenmektedir. Bunca yılın ardından yeni gelecek olan film de büyük bir ilgi toplamaktadır.

Seyirciler bunca senenin acısını çıkaracak gibi filmin gelmesini beklemektedir. İlk filmde birçok kişi etkilendiğinden dolayı senaryonun devamında neler olabilirdi tarzında meraklar söz konusu oldu. Henüz ne zaman çıkacağı net olarak bilinmese de bu filmin 2023 yılının sonları ile 2024 yılının başları arasında çıkması beklenmektedir.

Ancak bu süre kesin ve net bir süre belirtmemektedir. Yani beklenmedik durumlar sonucu bu film hiç gelmeme ihtimaline bile sahip olabilir. Ancak ilk filmi izleyenler bu filmin güncel olarak devam etmesini de istemektedir. Olur da film çıkarsa diye umutları yeşermektedir.  Ancak tüm bu bilgilerin hiç biri Hancock 2 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını tam anlamıyla karşılamamaktadır.

Hancock 2 ne zaman çıkacak

Hancock 2 Çıkacak mı?

Ne zaman çıkacak sorularının ardından Hancook 2 çıkacak mı sorusu da sık sık sorulan sorulardan birisidir. Sizler de eğer bu sorunun cevabını merak ediyorsanız çıkıp çıkmayacağının kesin olmadığını söylemeliyiz.

Çünkü film 2012 yılında onay almış olup günümüze kadar hala çıkmamıştır. Bu durum birçok seyirciyi korkutmaktadır. 10 sene çıkmadı sonra mı çıkacak tedirginliği bulunmaktadır. Ama bunun için net bir yanıt vermek doğru olmayacaktır.

Hancock 2 Çıkacak mı

Hancock 2 Oyuncuları

Severek izlenilen Hancock filminin devam filmi gelirse eğer nasıl bir oyuncu kadrosuna sahip olacağı merak edilmektedir. Bunun için de Hancock 2 oyuncuları hakkında araştırma yapılmaktadır. Net bir bilgi olmasa da olası bir senaryo durumunda aşağıda yer alan oyuncuların olması beklenmektedir.

  • Will Smith
  • Charlize Theron
  • Jason Bateman
  • Michael Mann
  • Eddie Marsan
  • Hayley Marie Norman
  • David Mattey
Hancock 2 Oyuncuları

Olası bir 2. Film gelmesi durumunda yukarıda yer alan oyuncu kadrosunun olması muhtemeldir. Ancak net bir bilgi olmadığını, sadece tahminlerden ibaret olduğunu söylememiz gerekir. Onca yılın ardından bu oyuncuları tekrardan bulup en baştan anlaşmak zor olduğu gibi yeni yeni oyuncuların eklenmesi de muhtemeldir. Hancock 2 ne zaman çıkacak sorusundan sonra bu oyuncu kadrosu da merak edilenler arasındadır.

Komutan Filmi Ne Zaman Başlayacak? yazımızı okumak isterseniz eğer web sitemizi ziyaret edebilir ve diğer içeriklerimize de göz atabilirsiniz.

Hancock 2 Ne Zaman Çıkacak?

Büyük bir ilgi ile izlenen ilk filmin devam filminin gelip gelmeyeceği meçhul olsa da 2023 sonu ve 2024 başı gibi bu filmin çıkması beklenmektedir. Ancak kesin bir bilgi değildir.

Hancock 2 Çıkacak mı?

2012 yılında çıkış onayı alan filmin günümüze kadar gelmemesi çıkmaması konusunda endişe yaratmaktadır. Ancak hala çıkmayacağı anlamına gelmez.

Hancock 2 Çıktı mı?

Hayır, ilk filminin arından 2. filmi henüz çıkmadı. Ancak çıkması olası filmler arasında bulunuyor.

Hancock 2 Neden Çıkmadı?

Hancock filminin 2. kısmının çıkmamasında dair bir açıklama bulunmamaktadır. Ancak günümüzde oyuncular ile anlaşılamadığı düşünülmektedir.

5/5 - (2 votes)
Photo of author

İbrahim Bilgin

İbrahim Bilgin Her alanda insanların yardıma ihtiyaç duyduğu konularda rehber niteliğinde İnfoNedir için içerik üreten içerik üreticisidir. İnfoNedir kendini sürekli güncelleyen ve geliştiren bir blog projesidir.
Yorum yapın